בוגן אלומיניום - למה אלומיניום?
אלומיניום הוא מתכת טהורה אשר התגלתה כחומר מעולה וחסכוני עבור מגוון נרחב של מוצרי בנייה ועיצוב. את האלומיניום מערבבים במספר חומרים נוספים ליצירת סגסוגת שימושית במיוחד.
האלומיניום עובר על-פני מספר תחנות מרכזיות עד שהוא נעשה למוצר הבנייה הסופי, כמו דלת או פרגולה. האלומיניום עצמו מיוצר במפעלים גדולים מאוד. המפעלים יוצקים את הסגסוגת המוכנה לתוך מטריצות קבועות מראש, לפי דרישות שוק האלומיניום. המוצר המתקבל הם מוטות או משטחי אלומיניום בפרופילים שונים אשר לאחר מכן מועברים למחסנים גדולים ולצביעה - גם כן לפי דרישות השוק. לאחר מכן האלומיניום הצבוע מגיע למפעלי האלומיניום. למפעלי האלומיניום טווח נרחב של מכונות ייצור ייחודיות שכל אחת מהן נבנתה עבור מוצר אלומיניום מסוים, כמו, למשל, חלון בלגי בעל פרופיל (גודל וצורה) ספציפי.את יתרונותיו הרבים של האלומיניום כמתכת שימושית לבנייה ועיצוב, ניתן לתמצת לשלושה רכיבים: עמידות, טכנולוגיה שימושית ונוחות.

עמידות:
האלומיניום הוא מתכת בעלת עמידות גבוהה יחסית לקורוזיה ולבלאי. משום כך המתכת אינה דורשת טיפול או תנאי אחזקה מיוחדים.

טכנולוגיה שימושית:
האלומיניום מתאים מאוד לבניית מערכות מתקדמות ולעבודות פרזול מורכבות, המעניקות חוויה נוחה לשימוש, איטום ובידוד מקסימאליים.

נוחות:
האלומיניום היא מתכת רכה וקלה יחסית שניתנת גם לצביעה ברמת גימור גבוהה. תכונות אלה מאפשרות מרחב תמרון גבוה בהובלתה של המתכת ובייחוד בעיצובה וכיפופה לשלל מטרות וצורות.
לכן, בשורה תחתונה, ניתן לבנות ולעצב בעזרת האלומיניום מערכות מתוחכמות, חכמות ויפות ועם זאת עמידות, בטוחות ונוחות.

למה אלומיניום ?