בוגן אלומיניום - מה אנחנו עושים?

מה אנחנו עושים ?

חבילת השירות
"בוגן אלומיניום" הוא מפעל לייצור והתקנה ומשום כך הוא מעניק שירות מלא – החל מתכנון המוצר והתאמתו וכלה בהתקנתו. התהליך כולו מלווה באנשי מקצוע ייעודיים – החל מן המומחית שלנו לליווי הלקוחות, דרך היצרנים במפעל וכלה במתקינים.

מוצרים
המוצרים של המפעל מתחלקים לשתי קטגוריות משלימות: מוצרי אלומיניום ומוצרי זכוכית. לעיתים מדובר במוצרים המכילים גם אלומיניום וגם זכוכיות ולעיתים רק אחד מהם. מגוון המוצרים נרחב מאוד והמפעל מעניק פתרונות גם לבקשות מיוחדות וחד-פעמיות.
הנה רשימה חלקית של מוצרים שאנו מייצרים ומתקינים בשכיחות גבוהה:
חלונות בכל סוגי הפרופילים, חלונות עשן, חלונות בלגיים, תריסי הזזה ותריסים חשמליים, צלונים חשמליים, ויטרינות, מעקות, דלתות, מקלחונים, מחיצות, חיפויי זכוכית, חיפוי אלומיניום, קירות מסך, סגירות חורף בבתי עסק, סגירת מרפסות, פרגולות, צאלון כלוא בתוך זכוכית, פרופילים בהתאמה לכל צורך.

טווח הפרויקטים שלנו
למפעל יכולת ייצור והתקנה גבוהה וורסטילית והוא נותן את שירותיו עבור כל סוגי הלקוחות – החל מבתים פרטיים, דרך עסקים קטנים וגדולים כאחד, כמו בתי קפה ומסעדות, וכלה במבנים גדולים, בנייה רוויה ומוסדות גדולים.

מול מי אנחנו עובדים 
"בוגן אלומיניום" עובדים עבור שלושה סוגים של לקוחות:
1. לקוחות פרטיים: כלומר, עבודה ישירה עבור אנשים פרטיים ובעלים של בתי עסק. אנו נותנים ייעוץ מלא ומסבירים לכל לקוח על המוצרים הקיימים המתאימים לצורך שלו, על בחירת מוצר חכמה ועל התהליך כולו, משמעויותיו ויתרונותיו.
2. אנשי מקצוע מגוונים: כלומר, עבודה עם בעלי מקצוע המזמינים את שירות הייצור וההתקנה שלנו. למשל – מהנדסים, מפקחי בנייה, אדריכלים, מעצבי-פנים, מנהלי פרויקטים, יזמים, מנהלי רכש, קבלנים, אנשי אחזקה מוסדיים, עו"ד נדל"ן ועוד. אנחנו מתמחים במתן פתרונות מדויקים וחכמים מתוך הכרות והתחשבות באילוצים המערכתיים השונים.
3. אנשי אלומיניום: אנחנו מתמחים בייצור עבור אנשי אלומיניום. אנו מכירים מבפנים את צרכיו של איש האלומיניום ונותנים מענה אדיב ומהיר, הכולל ייעוץ והכוונה בעת הצורך.