לא עוצרים באמצע

עבודה נכונה היא עבודה טובה המתחילה בנקודת ההתחלה, מבוצעת לאורך כל הדרך ומסתיימת אך ורק בנקודת הסיום. אנשי מקצוע רבים ובכל התחומים, נוטים לעגל פינות או לעשות רק את מה שמוטל עליהם. כאשר נפגשים עם בעל מקצוע או חברה, המעניקה פתרון מלא ואף עזרים ותוספים לשירותים שלה ולמוצרים שלה, הרי שמדובר בחברה אשר שמה לנגד עיניה את טובת הלקוח. בשורות הבאות נדבר מעט על מה שמעבר למוצרי אלומיניום ולמוצרי זכוכית.

חושבים קדימה

בעידן שלנו כיום, בו התחרות כה גבוהה בכל התחומים כמעט וישנם לא מעט חברות ובעלי מקצוע, המעניקים שירות באותו התחום או מוכרים את אותו המוצר, על כל חברה ועל כל בעל מקצוע, להתמקצע בתחומו ולחשוב מעט קדימה. החשיבה קדימה הזו יכולה לבוא לידי ביטוי במספר אופנים כאשר החשוב מביניהם הוא לתת שירות מלא ללקוח ולייעץ לו באשר למוצרים משלימים או כאלו, שיכולים להפוך את חייו לקלים ונעימים יותר (בהתאם ובהקשר למוצר או השירות אותו מעניק בעל המקצוע או החברה).  כאשר מדובר על מוצרי אלומיניום או מוצרי זכוכית למשל, אחד מאותם פתרונות משלימים הם פתרונות הצללה המעניקים ללקוח את האפשרות ליהנות עוד יותר ממוצר האלומיניום או הזכוכית אותו רכש – חלון או ויטרינה למשל.

הצללה תצליח להשלים או יותר נכון תוסיף למגוון מוצרי האלומיניום והזכוכית, בין אלו נמצא בין היתר את: כלל סוגי החלונות בכל סוגי הפרופילים, חלונות עשן או חלונות בלגיים, תריסי הזזה, תריסים חשמליים, ויטרינות, מעקות, צלונים חשמליים, דלתות, מחיצות, מקלחונים, חיפויי זכוכית וחיפוי אלומיניום, "קירות מסך", פרגולות, צלון הכלוא בתוך זכוכית, פרופילים בהתאמה לכל צורך, סגירת מרפסות, סגירות חורף בבתי עסק ושלל מוצרים נוספים.

מקרה בוחן – בית קפה במרכז העיר אך עדיין במיקום מבודד יחסית, הנהנה מנוף מרהיב ומקרני שמש נהדרות. בית הקפה הזה מאוד ירצה להעניק ללקוחות היושבים בו, חווית שירות נהדרת לצד יכולת ליהנות מהחוץ. בתקופת החורף, יבצע בית הקפה מה שנקרא "סגירת חורף" ובכך לא יאבד את קהל לקוחותיו, שכן סגירת החורף תגן עליהם מהגשם. ובתקופת הקיץ, ירצה בית הקפה שהלקוחות יוכלו לשבת בו לאורך כל היום – גם כאשר השמש קופחת. הדרך המעולה להצליח להעניק זאת וליישם בעצם, היא באמצעות אותם פתרונות הצללה. אומנם, בעל הבית הקפה פנה לחברה המספקת שירותי סגירת חורף אך כאשר החברה תייעץ לבעל בית הקפה לבדוק את אופציות פתרונות ההצללה, הרי שמיד יבין בעל בית הקפה שמדובר בחברה מקצועית שלא רק באה להתקין וגמרנו וכולנו יודעים מה זה אומר לקוח מרוצה.