ניקוי בקיטור של חלונות אלומיניום

 
שיטות הניקיון בשנים האחרונות נהיו שיטות שמאוד פופולאריות בקרב האוכלוסייה הישראלית, מאחר שהרבה מאוד אנשים התחילו להבין את החשיבות הגדולה של הניקיון. למי שעדיין לא הספיק להתעדכן, החשיבות הגדולה של הניקיון היא בגלל שהלכלוך העמוק שאנו רואים בתוך כל דבר, הוא לכלוך המכיל את החיידקים המזיקים ביותר, ובמידה והם זזו מסיבה כלשהי, גם אם הרוח פגעה בהם, אך החיידקים מתפשטים בכל האזור, ועושים פגיעה קשה בכל אדם אשר נמצא באזור. הסיבה לכך היא שהאבק והלכלוך צוברים חיידקים מכל מקור, בין אם זה מבני האדם, או חיידקים העוברים והשבים. לכלוך שלא מתנקה, לא אומר שהוא לכלוך ללא חיידקים, לכן אנו צריכים להיזהר ממנו הכי הרבה.

מהי קדרית האבק?

קדרית האבק היא סוג של חיידק אשר נמצא באזורים, או באזורים איפה שיש הרבה מאוד אנשים ואבק. החיידק הזה ניזון בעיקר מתאי עור מתים של בני אדם, ובגלל שהוא נמצא בקרבת האנשים, ישנם אנשים רבים שפיתחו תגובה אלרגית כלפיו, והיא מתבטאת בחנק, דמעות והתעטשויות. חיידק זה אמנם לא מסוכן כשהוא מגיע ביחד עם עוד מספר חיידקים, אך הוא מסוכן כשיש כמות גדולה של אבק ולכלוך.

כיצד הקיטור מייעל את עבודת הניקיון?

הקיטור זוהי מכונה שמנקה את הלכלוך באמצעות קיטור חם. הלכלוך הקשה שנשאר הוא לרוב לכלוך שהתמקם במקום, וקשה מאוד להזיזו בגלל שהוא מקובע. ישנם 2 מכשירים שנוכל להשתמש בהם על מנת להסיר את הלכלוך:
  • שטיפה בלחץ מים – שטיפה זו מתבצעת גם עם מים קרים, והייחודיות של המכונה היא שטיפות המים מגיעות כל אחת בנפרד, ולכן הן מנקות את האבק בצורה יעילה יותר, מאשר גוש מים שנכנס בלכלוך, תחשבו שהרבה יותר כואב לקבל הרבה כדורי גומי קטנים, מאשר כדור גומי גדול יותר, והסיבה לכך היא ההתפשטות שלהן על מספר מוקדים.
  • קיטורניקוי בקיטור עובד באותה שיטה כמו לחץ המים, אך במתכונת משופרת הרבה יותר. המים לא רק חודרים את הלכלוך, אלא גם מהחום הגבוה הם משמידים את החיידקים. החיידקים הם חיידקים שמזיקים מאוד, ולכן לרוב הם פשוט מתפשטים בקלות רבה יותר. ישנם כתמים קשים יותר, כמו כתמי שמן שקשה מאוד להוריד, ואנו זקוקים לחום על מנת להוריד אותם.

כיצד מנקים חלונות אלומיניום?

ניקוי בקיטור של חלונות אלומיניום הוא הניקוי היעיל ביותר שאפשר לעשות מדי חודש. הסיבה לכך היא שחלונות אלומיניום הם עמידים לחום גבוה, גם לחום של קיטור, וזאת הסיבה שמתקינים את האלומיניום בכל מקום חיצוני. על מנת שלא לפגוע בחלונות הללו, חשוב גם לעשות את הניקיון הזה במקצועיות רבה, לכן אנו ממליצים לקרוא לאיש מקצועי על מנת שיוכל לעזור לכם לנקות את החלונות שלכם בצורה הטובה ביותר. צרו קשר עוד היום, וקבעו ייעוץ מקצועי ואמין.