עיצוב, תכנון וייצור שילוט מאלומיניום

 

שילוט לעסק הוא מצרך מבוקש והכרחי, שילוט מתקדם, חדשני ומקורי הינו בעל ערך מוסף אשר מחזק את המותג ובולט בשטח כך שהלקוח יאתר ויגיע בקלות למקום. כיום מצויים בשוק מגוון שלטים לעסקים המספקים פתרונות מקוריים לכל צורך ומטרה. ייעוץ והכוונה נכונים על ידי אנשי מקצוע של בוגן - עבודות אלומיניום, יאפשרו אפיון נכון של הצורך האישי של בעל העסק להשגת מענה מתאים ומלא לצרכיו. בין שלל פתרונות השילוט, אחד המובילים והפופולריים כיום הוא שילוט אלומיניום ופרופילים מאלומיניום הנחשבים למועדפים בתור שילוט לעסקים. אלומיניום הוא חומר גלם הנחשב לחזק ועמיד ובעל תכונות עיצוביות רבות.

שילוט לעסקים – יתרונות השימוש באלומיניום

עבודות אלומיניום מהוות כיום חלק מרכזי בתחום שלטים במיוחד בתחום שלטים לעסקים. אלומיניום או בשמו העברי חמרן, הוא סוג של מתכת בעלת גוון כסוף ונחשבת למתכת חזקה למדי ובעלת עמידות וחסינות מפני חמצון וקורוזיה, משינויים בטמפרטורה ומלחות ומים, כך שהיא מותאמת לכל תנאי מזג האוויר המשתנים. שילוט אלומיניום מנצל את תכונותיה הגמישות של המתכת הייחודית ליצירת מגוון סגנונות עיצוב של שלטים. שילוט לעסקים עושה שימוש באלומיניום גם ליצירת תבניות ושלטים אשר עליהם ניתן להדביק מדבקות ומשמשים גם כשלטי חוצות הפרוסים בצדי הדרכים.

בוגן עבודות אלומיניום - מגוון עיצובים, יוקרה, עמידות ועלות נמוכה

אפשרות נוספת של שילוט אלומיניום היא ייצור שלטים ריצפתיים אשר מותקנים על גבי פרופילים העשויים אלומיניום המחוברים לקרקע וכן שלטים בחיתוך, גודל ועיצוב מותאמים אישית בהתאם לצרכי הלקוח. המילה האחרונה בעיצוב שלטים מאלומיניום הוא שימוש בתלת ממד וכן שימוש באותיות בדידות. מדובר בקו מודרני ואיכותי המתאים למגוון בתי עסק. מלבד גמישותו ומגוון אפשרויות העיצוב, השימוש באלומיניום נחשב למשלם וזול בהשוואה לחומרי גלם אחרים. נתון זה הינו משמעותי לעסק כך שניתן להוזיל את עלויות הייצור, אך לקבל משלט עיצובי ועמיד בעל מראה מרשים ויוקרתי.

טכנולוגיות מתקדמות וקו מודרני

שלטים מוארים הינם בעלי ערך מוסף רב לעסק, עבודות אלומיניום לצורך שילוט לעסקים מציעות קופסאות של תאורה מאלומיניום אשר מתוכננות על פי דרישות הלקוח ובהתאם לתקנות הרישוי והשילוט. את קופסת התאורה ניתן לייצר מפרופילי אלומיניום בעלות נמוכה ובאיכות ועמידות גבוהות. שילוט לעסקים העושה שימוש באלומיניום, עושה שימוש בטכנולוגיות לייזר המאפשרות חיתוך מדויק ואיכותי והתוצאה היא שלט בעל מראה מרשים וקל משקל במטרה למנוע נפילות.

חומר גלם מבוקש ופופולרי

שלטים מאלומיניום ניתן למצוא באתרי בנייה ולצד עורקי תחבורה ראשיים כמו גם שלטי הכוונה בכניסה למשרדים ובתי עסק גדולים, אולמות אירועים וחניונים. מגוון היתרונות אשר מציע השימוש באלומיניום כחומר גלם לייצור שלטים, הפכו אותו לחומר גלם מועדף בתעשיית השיוט. גמישות, עמידות, קלות השימוש, משקל נמוך ובעיקר עלויות נמוכות הפכו את שלטי האלומיניום למבוקשים ופופולריים. שילוט לעסקים בשימוש באלומיניום, מעניק לעסק יתרונות רבים בטיחותיים, עיצוביים וכלכליים לקבלת מראה יוקרתי ומרשים המספק מוצר פרסומי ושיווקי מהמעלה הראשונה.