תריסי אלומיניום

תריסי אלומיניום הפכו בשנים האחרונות לאחד מהפריטים השימושיים ביותר למטרות עיצוב סביבת המגורים או סביבת העבודה המשרדית. תריסים אלו מיוצרים על טהרת האלומיניום וכפועל יוצא מכך הם מאפשרים לכם ליהנות ממגוון רחב של יתרונות פונקציונאליים, לרבות, עמידות לאורך שנים, מגוון רחב של מצבי פתיחה שונים, היצע מרשים של צבעים וסגנונות עיצוב.

תריסים המיוצרים מאלומיניום מיועדים למטרות הצבתם בכל פתחי האוורור והכניסה לסביבת המגורים ו/או לסביבת העבודה המשרדית או בית העסק והם מהווים גם אמצעי מיגון פרקטי ויעיל. את התריסים המיוצרים מאלומיניום ניתן להתאים גם למנגנוני פתיחה וסגירה חשמליים וגם למנגנוני פתיחה/סגירה ידניים. האלומיניום, אולי יותר מכל חומר גלם אחר, מתאפיין בין היתר בעמידות גבוהה לקורוזיה ובלאי וכפועל יוצא מכך השימוש בו כאלמנט עיצובי אינו דורש מכם טיפול או תנאי תחזוקה מיוחדים.

תכנון תריסי אלומיניום

תכנון תריסי אלומיניום הינו שירות מקצועי המיושם על ידי חברות שונות המתמחות בתכנון, ייצור והתקנה של מוצרי אלומיניום שונים לסביבת המגורים ו/או הסביבה המשרדית ובית העסק. במקביל להליכי התכנון, הייצור וההתקנה המוצעים לכם על ידי אותן חברות, חשוב ומומלץ לתת את הדעת על נושא איטום סביבת המגורים ולצורך כך תדרשו לבצע עבודת איטום מקדימה בסביבת המגורים ו/או העבודה. עבודות האיטום המקדימות נועדו להבטיח לכם איטום מקצועי ופונקציונאלי בטרם התקנת תריסי האלומיניום בביתכם או בסביבת העבודה. חשוב לדעת שהשימוש באלומיניום כחומר גלם לייצור תריסים, מבטיח לכם איטום ובידוד מקסימאליים בסביבה בה הוא מותקן.

הליך תכנון התריסים המיוצרים מאלומיניום הינו הליך מקצועי המשלב בתוכו תכנון מקדים של גודל הפתחים הרצויים לכם, התאמה קונספטואלית בין הסגנון העיצובי של התריסים לבין עיצוב החלל ונטילת מידות מדויקות לצרכי ייצור. עם סיום שלבי התכנון המקדימים ושלב הייצור, תוכלו ליהנות גם משירותי התקנה מקצועיים המוצעים לכם ברוב המקרים על ידי אותן חברות המתמחות בביצוע עבודות אלומיניום שונות לסביבת המגורים החדשה ו/או המתחדשת.

תריסי האלומיניום מתווספים כיום ליותר ויותר אלמנטים אותם ניתן להתקין בסביבת המגורים ו/או העבודה, לרבות, דלתות אלומיניום (פנים וחוץ), פרגולות מאלומיניום, חלונות בלגיים עם מסגרת אלומיניום מעוטרת, גדרות אלומיניום, מעקות מאלומיניום ועוד. יכולות העיבוד של חומר האלומיניום מאפשר לכם ליהנות מפתרונות שונים לעיצוב החלל בסביבת המגורים או העבודה. כיום, השימוש ההולך וגובר באלומיניום למטרות עיצוב סביבת המגורים, מאפשר גם לכם ליהנות מהיצע מרשים של פתרונות עיצוביים המותאמים לכל סביבת מגורים ועבודה מתחדשת או חדשה.